W czym Ci pomogę?

Prowadzenie prezentacji jest jednym z najbardziej stresujących zadań dla większości osób. Jednak w dzisiejszych czasach jest to jedna z najważniejszych i najwyżej cenionych umiejętności. Jeżeli chcesz wejść na scenę pewnym krokiem, z uśmiechem i swobodą poprowadzić prezentację, a następnie bez problemu odpowiedzieć na padające z sali pytania, skontaktuj się ze mną.

Będziesz zdziwiony tym, jak dobrze potrafisz przemawiać. Nauczę Cię wzbudzać zainteresowanie od pierwszej minuty prezentacji i jak je utrzymać do końca wystąpienia. Powiem Ci, co zrobić, żeby poradzić sobie ze stresem i jak dobrze wypaść w sytuacji biznesowej. To sytuacje, które towarzyszą Ci bardzo często. Razem możemy podołać wyzwaniu.

Moje szkolenia są niezwykle skuteczne, ponieważ składają się na nie 4 elementy:

Uczę w oparciu o cykl Kolba

Kolb uważał, że dorośli uczą się poprzez modyfikację swoich dotychczasowych doświadczeń, co jest spowodowane nowymi sytuacjami. Cykl składa się z czterech następujących po sobie etapów:

1. Doświadczenia – człowiek  doświadcza czegoś i obserwuje swoje działania.

2. Refleksji – ten etap to uświadamianie sobie mechanizmów, które kierują ludzkimi zachowaniami.

3. Teorii – poznane mechanizmy są poddawane generalizacji.

4. Praktyki – następuje wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Stosuję autorską metodę nauki w oparciu o budowanie pewności siebie

Pewność siebie wpływa na większość obszarów Twojego życia. Wiele ćwiczeń, które wykorzystuję podczas warsztatów skupia się na rozwijaniu tej cechy i zmianie przekonań.

Korzystam z technik tzw. edutainmentu, czyli nauki przez rozrywkę

Nauka, która jest podana człowiekowi w przystępnej formie jest najłatwiejsza do przyswojenia. Dlatego podczas szkoleń panuje przyjazna atmosfera, a Ty masz możliwość zdobywać nową wiedzę ćwicząc, próbując i biorąc aktywny udział w warsztatach.